Doruk Kimya olarak, ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak üzere çıktığımız yolda , tecrübemizle,ilkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturuyor.

9 Yılı aşkın bir süredir Gıda ve Kimya sektöründe seçkin ve güvenilir firmaların distribütörlüğünü üstlenen Doruk Kimya gıda ve gıda katkı maddeleri, pastacılık ürünleri ve  ekipmanları, deterjan, kozmetik, plastik ve su kimyasalları sektörüne yönelik ürünleriyle basta Kazakistan olmak üzere tüm orta Asya ülkelerine ihracat, ithalat, lojistik ve satış faaliyetlerini güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmektedir.
Ülkemizde üretilen her türlü endüstriyel ürünleri en uygun şartlarda değerli iş ortaklarına sunmayı görev edinmiştir.

Ürün ve hizmet kalitesini, bir bütün olarak ele alıyor, yakaladığımız yükseliş çizgisini; ödün vermediğimiz değerlerden, istikrarlı ve tutarlı yapımızdan beslenerek yükseltiyoruz.

Kendi bünyemizde yaşattığımız üretken devamlılık, iş yaptığımız tüm kuruluşlarla ilişkilerimize de daima yansıdı. Müşteri ihtiyaçlarını gözeten, duyarlılıkla karşılayan, geniş ürün yelpazesiyle katma değerli çözüm sunan gelenekleşmiş hizmet anlayışı, kimliğimizi belirleyen önemli unsurlar arasında yer aldı. Sağladığımız eksiksiz müşteri memnuniyeti ise, gayretlerimize her aşamada ilham verdi.

Çalışanlarımızın refah ve mutluluğunu önceleyen yaklaşımımız, saygı ve dostluğun hakim olduğu insan ilişkileri, sadakatli yol arkadaşlıkları iç işleyişimizin esaslarını oluşturdu. Beraber yola çıktığımız arkadaşlarımızın yanı sıra, aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da aynı uyuma eşlik ederek, enerjilerini büyüyen geleceğimize kattılar.

Kurumsal kültürümüzden, köklerimizden, geleneğimizden hız alıyoruz…

Günden güne genişleyen dinamik varlığımızla, projelerimizle, dinmeyen heyecanımızla, daha güçlü bir geleceği bugünden hazırlıyoruz.